توهین به احمدی نژاد در برنامه زنده عمو پورنگ - ایران زمین
توهین به احمدی نژاد در برنامه زنده عمو پورنگ

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در برنامه زنده اش از کودک سئوال می‌کند عروسک او چیست؟ که کودک پاسخ می‌دهد عروسک او میمون است و هنگامی که عمو پورنگ در خصوص اسم عروسک از این کودک سئوال می‌کند او در جواب می‌گوید "پدرم او را احمدی‌نژاد صدا می‌کند".

 

 

به گزارش کمیاب نیوز "KamyabNews" ازخبر نیوز ،در مجموعه زنده تلویزیونی عموپورنگ که برای کودکان از شبکه یک سیما پخش می‌شود، رئیس‌جمهور مورد اهانت قرار گرفت.
 
مجموعه تلویزیونی "عمو پورنگ" از پربیننده‌ترین برنامه‌های مخصوص کودکان است که عصر روزهای زوج از شبکه یک سیما پخش می شود.

 

در جریان پخش این برنامه ، هنگامی که یک کودک با برنامه تماس می‌گیرد تا با داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) گفتگو کند، مجری برنامه از او سئوال می‌کند که آیا بچه خوبی است و او پدر و مادرش را اذیت نمی‌کند؟

 که کودک پاسخ می‌دهد "بچه خوبی‌ام و پدرم برایم یک عروسک جایزه خریده است"‌.

 

 مجری برنامه از کودک سئوال می‌کند عروسک او چیست که کودک پاسخ می‌دهد عروسک او میمون است و هنگامی که عمو پورنگ در خصوص اسم عروسک از این کودک سئوال می‌کند او در جواب می‌گوید "پدرم او را احمدی‌نژاد صدا می‌کند".

 گر چه به اعتقاد کارشناسان رسانه و مسئولان و برنامه سازان صدا و سیما بروز مسائل و مشکلات مختلف نظیر مورد فوق در برنامه زنده طبیعی است، اما ضروری است تدبیری در این زمینه اندیشیده شود؛ چرا که تاکنون بارها مواردی از این دست در برنامه‌های زنده از جمله همین برنامه رخ داده که نمونه‌های آن "بیان برخی مسائل خانوادگی از سوی کودکان" بوده است.

ویا گفته می شود که در یکی دیگر از قسمت های این برنامه وقتی پورنگ از 2 کودک دو قلو می‌پرسد پدرش پس از بازگشت از سر کار کدام یک از آنها را اول می‌بوسد، یکی از کودکان پاسخ می‌دهد که پدرشان در بدو ورود به منزل ابتدا مادرشان را می‌بوسد